500 613 999

Największy regionalny koordynator
lekarskich wizyt domowych


Wizyty domowe


Wizyty domowe dla mieszkańców Krakowa, Katowic, Wrocławia i Śląska

Oferowane przez nas wizyty domowe to niezwykle wygodna usługa skierowana do mieszkańców miast Kraków, Wrocław oraz Katowice, a także całego Śląska. Zespół specjalistów służy pomocą w nagłych przypadkach, kiedy z różnych powodów nie mogą Państwo dostać się do przychodni. Wizyty domowe to także świetne rozwiązanie dla osób, które z usług lekarzy chcą korzystać bez zbędnego czekania w kolejkach.

Przebieg wizyty domowej

Wizyta domowa naszych lekarzy obejmuje właściwie i wnikliwie zebrany wywiad chorobowy oraz badanie fizykalne pacjenta za pomocą oglądania, palpacji i osłuchiwania pacjenta. Pomimo niewątpliwego postępu diagnostyki w medycynie (tomografia, rezonans magnetyczny, diagnostyka laboratoryjna) badanie fizykalne połączone z wywiadem chorobowym ma często podstawowe znaczenie diagnostyczne i decyduje o kolejności wyboru następnych metod diagnostycznych. To właśnie po wstępnym badaniu nasi lekarze podejmują decyzję o wypisaniu recepty, wystawienia Państwu druku zwolnienia lekarskiego lub poszerzeniu diagnostyki o inne badania (EKG, USG w domu) oraz ew. skierowaniu do szpitala. Wizyty odbywają się zarówno w dni robocze, jak i w niedziele i święta.

Jak przygotować się do wizyty lekarza

Prosimy Państwa o przygotowanie dowodu osobistego, dokumentacji medycznej z dotychczasowego leczenia, listy przyjmowanych leków oraz NIP-u pracodawcy w przypadku konieczności wystawienia druku ZUS ZLA (popularne L4). Wszystkich zainteresowanych wizytami domowymi mieszkańców Krakowa, Wrocławia, Śląska i Katowic zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Nasza oferta:

Zaufali nam:

inter
medicover
mondial
pzu
europ assistance
medcam