500 613 999

Największy regionalny koordynator
lekarskich wizyt domowych


Wizyty domowe: internista – Katowice, Kraków, Śląsk


Wizyty domowe internisty na terenie Katowic i Krakowa

Wizyty domowe lekarza ze specjalnością internista stanowią świetne rozwiązanie dla pacjentów z miast Wrocław, Katowice i Kraków, którzy cenią sobie komfort. Oferowane przez nas odwiedziny internisty to kompleksowa usługa, która gwarantuje wykonanie wszystkich możliwych w domu pacjenta działań lekarskich.

Do kogo skierowane są nasze usługi?

Do korzystania z naszych usług zapraszamy przede wszystkim osoby starsze, dla których dotarcie do przychodni ze względu na problem z samodzielnym poruszaniem stanowi problem. Nasza oferta skierowana jest także dla pacjentów niemogących odwiedzić lekarza w poradni internistycznej z powodu nagłego zachorowania. Niezależnie od wieku pacjenta oraz motywacji skłaniającej do skorzystania z usług naszych lekarzy wszystkie wizyty domowe internisty przebiegają w sposób profesjonalny. Specjalista ten przeprowadza wywiad oraz wykonuje wszelkie niezbędne badania przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Zespół naszych internistów odwiedzających pacjentów w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu to grupa lekarza mogąca pochwalić się szeroką wiedzą oraz doświadczeniem.

Szeroki zakres usług świadczonych przez internistów

Interniści w Państwa domach i mieszkań wykonają szereg niezbędnych działań w leczeniu dolegliwości takich jak infekcje dróg oddechowych, moczowych ataków kolki, dny moczanowej, ostrego bólu brzucha oraz wymiotów i biegunki. Nasi specjaliści świadczą także usługi z zakresu leczenia chorób przewlekłych – cukrzycy, nadciśnienia, chorób serca oraz wielu innych. Ponadto, internista podczas wizyty domowej w przypadku orzeczenia niezdolności do pracy lub opieki nad chorym członkiem rodziny może wystawić zwolnienie lekarskie ZUS-ZLA (L4).

Sprawdź także:

wizyty domowe pediatra

Zaufali nam:

inter
medicover
mondial
pzu
europ assistance
medcam