500 613 999

Największy regionalny koordynator
lekarskich wizyt domowych


Wizyty domowe: pediatra – Katowice, Kraków, Śląsk


Wizyty domowe pediatry na terenie Śląska (Katowice i okolice) oraz Krakowa

Wizyty domowe lekarza ze specjalnością pediatra to oferta skierowana dla mieszkańców Śląska oraz miast Kraków oraz Katowice, którzy chcą mieć pewność, że ich dziecko od samego początku będzie mieć zapewnioną profesjonalną, bezstresową opiekę. Zespół naszych specjalistów zajmuje się leczeniem dzieci w każdym wieku.

Wizyty domowe dla dzieci w każdym wieku

Zapewniamy profesjonalne wizyty niezależnie od tego, czy Państwa pociecha jest niemowlakiem, przedszkolakiem czy uczniem. Badania wykonywane w domu małego pacjenta, to rozwiązanie, dzięki któremu Państwa pociecha uniknie stresu często towarzyszącego dzieciom podczas odwiedzin w przychodni. Wszyscy nasi pediatrzy odwiedzający swoich pacjentów to specjaliści z zakresu chorób dziecięcych, których wyróżnia rozległa wiedza, doświadczenie oraz – co równie istotne – świetne podejście do najmłodszych pacjentów. Dzięki swojemu zachowaniu wprowadzają oni bowiem atmosferę, w której Państwa dziecko będzie czuło się dużo bezpieczniej i bardziej komfortowo niż w przychodni.

Leczenie schorzeń z zakresu pediatrii

Nasi pediatrzy zajmują się leczeniem, diagnozowaniem wszystkich często występujących u dzieci schorzeń, takich jak infekcje układu oddechowego, moczowego, chorób zakaźnych i pasożytniczych czy bólów brzucha i przewlekłych biegunek. Oferują także udzielanie porad w postępowaniu wobec dolegliwości wieku noworodkowego i niemowlęcego oraz zasad żywienia, pielęgnacji oraz organizacji dnia noworodka i niemowlaka. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego wszystkich Państwa, którzy chcą skorzystać z usług naszych pediatrów w swoich domach.

Sprawdź także:

wizyty domowe internista

Zaufali nam:

inter
medicover
mondial
pzu
europ assistance
medcam